Rychlé info:

Šnekové dopravníky

Na návěsy řady BIG je možné dosadit externí zařízení jako jsou například šnekové dopravníky pro snadnou manipulaci s materiálem. Šnekové dopravníky se používají k plnění secích strojů a rozmetadel průmyslových hnojiv... více zde

Návěs jednostranné sklápění - BIG 16 22000

Doporučujeme stroje značky TULIP

TIP pro uživatele: ZVĚTŠIT PÍSMO

V moderních prohlížečích jako Mozila, Firefox, Opera a pod. leze zvětšovat písmo jednoduše zmáčknutím a držením klávesy CTRL a současným točením kolečka myši nahoru případně dolů. Tím jednoduše zvětšujete případně zmenšujete veliost písma.

O firmě

Společnost S – Profit Opava s.r.o.

Opavská společnost S-profit Opava s.r.o., zabývající se mimo jiné zásobováním zemědělských subjektů pesticidy, hnojivy, osivy, zemědělskými potřebami, naftou a provozující pneuservis pro osobní a nákladní dopravu a zemědělskou techniku otevřela v roce 2007 novou divizi zemědělské techniky.

Ta je zaměřena na vlastní konstrukční vývoj, výrobu, servis a prodej traktorových návěsů pod registrovanou obchodní značkou BIG. V současnosti má firma vlastní konstrukční pracoviště, výrobu a kooperační partnery v Opavských strojírenských společnostech, které vychází z dlouholeté historie a tradice výroby v našem Opavském regionu včetně dlouholetých zkušeností. Svou obchodní činností a zájmem zemědělské veřejnosti o traktorové návěsy postavila firma S-PROFIT OPAVA s.r.o. v krátké době obchodní síť v České republice a nenechal na sebe dlouho čekat i zemědělský trh s dopravní technikou v Slovenské republice, kde firma S-PROFIT OPAVA s.r.o. zakládá v roce 2008 svou stoprocentní společnost S-PROFIT OPAVA Slovakia s.r.o.

Firma S-PROFIT OPAVA s.r.o. obsazuje a presentuje své výrobky na prestižních výstavách a zemědělských akcích, jako je TECHAGRO Brno, Země Živitelka, Polní dny a jiné presentace, kde se setkává se svými uživateli dopravní techniky nebo budoucími zákazníky.