Rychlé info:

Šnekové dopravníky

Na návěsy řady BIG je možné dosadit externí zařízení jako jsou například šnekové dopravníky pro snadnou manipulaci s materiálem. Šnekové dopravníky se používají k plnění secích strojů a rozmetadel průmyslových hnojiv... více zde

Návěs jednostranné sklápění - BIG 16 22000

Doporučujeme stroje značky TULIP

TIP pro uživatele: ZVĚTŠIT PÍSMO

V moderních prohlížečích jako Mozila, Firefox, Opera a pod. leze zvětšovat písmo jednoduše zmáčknutím a držením klávesy CTRL a současným točením kolečka myši nahoru případně dolů. Tím jednoduše zvětšujete případně zmenšujete veliost písma.

Novinky

Všechny traktorové návěsy řady BIG je možno na přání dovybavit šnekovým dopravníkem pro plnění secích strojů nebo rozmetadel průmyslových hnojiv. Tyto dopravníky se vyrábějí v různých průměrech a délkách s výkonem od 25 t/h do 50t/h.

news_3-11-2009_03_240news_3-11-2009_02_240

Šnekové dopravníky jsou ručně sklápěné, zvedané pomocí lanového navijáku. Provedení celonerezové, povrchová úprava prášková barva. Umístění středového ložiska zabraňuje poškození dopravovaného materiálu. Jako pohonná jednotka se používá hydromotor napojený na hydraulický okruh traktoru a ovládaný ventilem na těle dopravníku. Dopravník lze dodat s výpadem do strany, dozadu se samostatným podvozkem nebo přímo zabudovat ke stroji.

 news_3-11-2009_01_522

Pro bližší informace můžete kontaktovat naše prodejce nebo navštívit internetové stránky naších dodavatelů www.agrimont.cz.

Zpět na seznam novinek