Rychlé info:

Šnekové dopravníky

Na návěsy řady BIG je možné dosadit externí zařízení jako jsou například šnekové dopravníky pro snadnou manipulaci s materiálem. Šnekové dopravníky se používají k plnění secích strojů a rozmetadel průmyslových hnojiv... více zde

Návěs jednostranné sklápění - BIG 16 22000

Doporučujeme stroje značky TULIP

TIP pro uživatele: ZVĚTŠIT PÍSMO

V moderních prohlížečích jako Mozila, Firefox, Opera a pod. leze zvětšovat písmo jednoduše zmáčknutím a držením klávesy CTRL a současným točením kolečka myši nahoru případně dolů. Tím jednoduše zvětšujete případně zmenšujete veliost písma.

Novinky

Od 1. 12. 2009 je již v prodeji novinka pro rok 2010 traktorový návěs BIG 22000 v provedení jednostranný sklápěč, který bude představen na Techagru v březnu 2010. Je vybaven novou nápravou BPW a novou odlehčenou korbou. Německá firma BPW Bergische Achsen KG, jejíž nápravy se staly součástí traktorových návěsů BIG, je v oblasti zemědělských strojů vedoucím evropským výrobcem náprav a podvozkových agregátů pro návěsy a přívěsy. Jako zajímavost lze uvést její spolupráci s výrobci zemědělské techniky Class, Krone, Póttinger, John Deere či Fliegl. Náprava je vybavena párem přítlačných podložek, které umožňují maximální stabilizaci řídicí nápravy do rychlosti 40 km/hod. Toto řešení je patentované firmou BPW. Korba tohoto návěsu je skonstruována jako jednostranně sklopná s hlavním hydraulickým pístem sklápění v přední části korby. Korba je odlehčená a svým tvarem řešená jako samonosná s vyšší užitečnou hmotnosti. Je možné ji doplnit o nástavky až do výšky 600mm. Více stránka BIG 22000.

news_1-12-2009-02_med_522

Zpět na seznam novinek